Nasi partnerzy handlowi

Sprzedaż Centrala

LANG LASER-System GmbH
Im Espach 3
88444 Ummendorf
Tel.: +49 7351 3474 0
Telefon komórkowy: +49 171 44 23 283
E-mail: sales@lang-laser.de

Hiszpania / Portugalia / Ameryka Łacińska

LANG LASER IBERIA (na etapie tworzenia)
C/ Ramon Llull 1
08251 Santpedor / Barcelona
Kontakt: Herr Enric Sucarrats
Telefon komórkowy: +34 6 2361 1329
E-mail: e.sucarrats@lang-laser.com

USA / Kanada

LANG LASER Inc.
350 Fifth Avenue, #5220
New York, NY 10118
Kontakt: Herr Alexander Rudert
Telefon komórkowy: +49 160 964 475 85
E-mail: a.rudert@lang-laser.de

Francja

Firma: ACT Print
Kontakt: Herr Laurent Jacquemin
Telefon komórkowy: +33 6 4015 8610
E-mail: laurent@act-print.org
Internet:  www.act-print.fr

Turcja

Firma: Matis Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.S.
Kontakt: Herr Yamaç Hizver
Tel.: +90 232 3768 696
Telefon komórkowy: +90 532 3117 117
E-mail: Yamac@matisambalaj.com

Anglia / Irlandia

Firma: Eurograv Limited
Kontakt: Herr Alan Attard
Tel.: +44 1483 474426
Telefon komórkowy: +44 7768 695025
E-mail: alan@eurograv.co.uk
Internet: www.eurograv.com

Indie

Firma: Reifenhauser India Marketing Private Ltd.
Kontakt: Gautam Prabhu
Tel.: +91 22 2686 2711
Telefon komórkowy: +91 93 22 338418
E-mail: gautam@reifenhauserindia.com
Internet: www.reifenhauserindia.com

Dane kontaktowe

LANG LASER-System GmbH
Im Espach 3
88444 Ummendorf - Niemcy

Telefon +49 7351 3474-0
Faks +49 7351 3474-19
info@lang-laser.de

Informacje prawne

Impressum
Ochrona danych